Bez Vašej pomoci to nepôjde.

Ak sme Vás zaujali našou činnosťou a páči sa Vám čo robíme, tak máme pre Vás výzvu. Aj vy môžete byť toho súčasťou.

Na to aby sme sa mohli ďalej rozvíjať a napredovať nestačia len naše sily. Preto by sme veľmi potrebovali a radi prijali Vašu pomoc. Viete nám pomôcť viacerými spôsobmi:

Osobne

Radi Vás privítame a potešíme sa keď sa uvidíme na akcií. Taktiež budeme potešení keď Vaše dieťa zveríte do rúk animátorov na stretku. Ak ste starší a chceli by ste sa angažovať pre dobro v našom spoločenstve, tak nás rozhodne kontaktuje, zastavte na ulici a budeme otvorení.

Finančne

Sme si plne vedomí, že to, aby sme mohli ďalej naplno robiť našu činnosť, napredovať v tom čo robíme a rozvíjať sa, tak sami si na to nestačíme. Ako môžete vidieť, naša organizácia je živá a rastie a to sa nezaobíde bez potreby financií. Môžete sa rozhodnúť, prispieť ľubovoľnou sumou,  na číslo účtu: SK7983300000002200978432, alebo 2 percentami z Vašich daní. Ak sa rozhodnete prispieť, budeme radi. Vaše financie pôjdu na tvorbu a zabezpečenie akcií, po materiálnej, propagačnej, personálnej stránke. Váš finančný dar nás veľmi poteší a posunie dopredu.

Modlitbou

Naša služba závisí od modlitieb, pretože bez duchovnej podpory by veľa vecí „padlo“ resp. nefungovalo. Keďže jednotlivé akcie riešime neustále, budeme vďačný za modlitbu v akomkoľvek čase.

Materiálne

Možno je pre Vás vhodnejšie prispieť materiálne, niečím, čo máte nazvyš, alebo nám to len chcete darovať. Máme tu zoznam, ktorý priebežne aktualizujeme podľa potrieb: -.

Propagáciou

Chceli by sme osloviť čo najviac ľudí. Ak by ste lajkli náš facebook, zdielali fotky, pozvánky, videá, pomohli by ste nám tým dostať sa do širšieho povedomia ľudí, ktorých môžeme osloviť.

Úprimne Vám zo srdca ďakujeme za akúkoľvek pomoc a podporu.

Váš Hody-tym